Vairāk nekā divdesmit gadus Latvijas patērētājiem mēs piedāvājam kvalitatīvus un cenu ziņā pieejamus tabakas izstrādājumus un aksesuārus gan vairumtirdzniecībai, gan arī mazumtirdzniecībai.

Deviņdesmito gadu vidū sākot ar nelielu sortimentu, mēs pakāpeniski paplašinājām partneru un piegādātāju tīklu, lai mūsu klientiem izveidotu labāko piedāvājumu.

Balstoties uz pieredzi un pircēju vēlmēm, mēs vienmēr esam tiekušies izvēlēties labākās kvalitātes preces, kuras varētu atļauties cilvēki ar dažādu ienākumu līmeni. Laika gaitā starp kompānijām, kas mums piegādā savu produkciju, ir parādījušies pasaulē vadošie ražotāji, tādi, kā MAC BAREN, VON EICKEN, GIZEH, DENICOTEA, RAW, ORION un daudzi citi.

Mūsu misija ir vienkārša:

Mēs pircējiem nodrošinām izvēles iespēju un piedāvājam augstas kvalitātes produkciju par plašam patērētāju lokam pieejamu cenu.

Kompānijas Avalons vēsture sākās 2001. gadā ar mazumtirdzniecības veikalu atvēršanu labas tabakas cienītājiem. Tagad kompānijas tīklā ietilpst 7 veikali zem zīmoliem Tabakeria, Tabakeria ART un Cigāri, kur papildus tabakas izstrādājumiem un piederumiem var atrast daudzus suvenīrus un dāvanas labam garastāvoklim.

Par atsevišķu preču kategoriju ir kļuvuši piederumi un materiāli māksliniekiem. Iedvesmas avots zināmā un ierastā tabakas sortimenta paplašināšanai bija diženo mākslinieku tēli – Van Goga, kurš pīpēja pīpi, vai Pikaso, kas deva priekšroku cigāriem.

Tā blakus pīpēm un cigāriem parādījās audekli, zīmuļi, krāsas, otas un citas Eiropas ražotāju SСHMINCKE, DA VINCI, HAHNEMUHLE, CRETACOLOR un daudzu citu ražotāju mākslas preces.

Kompānija Avalons turpina attīstīties un piedāvā aizvien jaunus preču un pakalpojumu veidus. Pateicoties informācijas tehnoloģiju izmantošanai, mēs veiksmīgi saglabājam un palielinām kompānijas efektivitāti, liekot likmi uz kvalitatīvu produkciju, augstu servisa līmeni un savlaicīgu piegādi.

Mēs augstu vērtējam mūsu partnerus, ieklausāmies klientu vēlmēs, cienām savus darbiniekus un neapstājamies pie sasniegtā.